Wiadomości: Uncanny X-Men powracają z wielką historią - X-Men: Disassembled

Uncanny X-Men powracają z wielką historią - X-Men: Disassembled

2018-08-11 14:47:06 - Redakcja - źródło: Różne

Na profilu edytora komiksów o X-Men Jordana D. White w serwisie Twitter pojawił się wpis oraz grafika promujące nowe wielkie wydarzenie, jakie rozpocznie się na łamach Uncanny X-Men, która to seria powróci w listopadzie. Historia Dissasembled ma dotknąć wszystkich mutantów i składać się będzie z 10 części.

Zapowiedź promuje grafika autorstwa Davida Marqueza oraz Rachel Rosenberg przedstawiającą liczną grupę X-Men: Jean Grey, Kitty Pryde, Storm, Nightcrawler, Colossus, Banshee, Prestige, Firestar, Sunfire, Multiple Man, Domino, Magik, X-23, Gambit, Jubilee, Forge, Havok, Psylocke, Polaris, Archangel, Northstar, Dazzler i wielu innych. Dodatkowo grafikę opatrzono zdaniem o treści: „No one survives the experience” - „Nikt nie przeżyje tego doświadczenia".

Twórcami Uncanny X-Men #1 zostali scenarzyści - Ed Brisson (Extermination), Kelly Thompson (Mr & Mrs X) i Matthew Rosenberg (Astonishing X-Men). Za rysunki w pierwszym numerze odpowiadać będzie m.in. Mahmud Asrar, w drugim R.B. Silva, a w trzecim Yildiray Cinar. Do serii graiki stworzy także Pere Perez.  

Seria ma dotknąć każdego z X-Men i być może zostanie ich ostateczną misją. Kto przeżyje, jak wielką tragedię mają przed sobą, dowiemy się dopiero w listopadzie.  Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.