Wiadomości: Nowe informacje o Spider-Man: Uniwersum

Nowe informacje o Spider-Man: Uniwersum

2018-07-14 10:57:43 - Rodzyn - źródło: EW

Entertainment Weekly zaprezentowało grafikę koncepcyjną z filmu Spider-Man: Uniwersum, a także krótkie wywiady z Shameikiem Moorem, Chrisem Millerem i Philem Lordem, kolejno odtwórcą głównej roli i scenarzystów filmu.

Shameik Moore, który użycza swego głosu Milesowi Moralesowi, stwierdza w wywiadzie, że jego bohater otrzymuje moce w momencie, w którym ten nie szuka większej odpowiedzialności. W jego przypadku zdanie "z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność" nabiera nowych znaczeń. Zdaniem Moore największym problemem Milesa jest znalezienie swojego miejsca w świecie. Każdy ma swój cel i swoje miejsce, jednak Morales nie odkrył jeszcze swojego. Z pomocą przyjść mu może Peter Parker.

Chris Miller, współtwórca produkcji, zaznacza, że Miles jest młodym chłopakiem dorastającym w Brookynie, i przede wszystkim: wciąż mając dwójkę rodziców. Przy innych członkach Pajęczej Rodziny jest to coś wyjątkowego. Phil Lord zaznacza zaś, że tworząc Spider-Man: Uniwersum chcieli stworzyć coś nowego w tym świecie i dodać coś swojego do pajęczej mitologii. Każdy z ich pomysłów zaczynał się źle, jednak powoli dochodzili do tego, jak pozytywnie zaskoczyć widza. Lord wie, że nie każdy widzi potrzebę stworzenia animacji o Spider-Manie, jednak gdy jest to już kolejna z kolei produkcja o Pająku, można spróbować czegoś nowego i to właśnie chcieli stworzyć. Miller i Lord próbują sprawić, że oglądając film będzie można po części czuć się jakby czytało się wciągający komiks. Są podekscytowani, że przyszło i stworzyć coś innego, z innymi bohaterami, bez potrzeby trzymania się zasad. 

W Spider-Man: Uniwersum Miles Morales przenosi się do różnych alternatywnych rzeczywistości łącząc siły z innymi Pajęczymi bohaterami by zapobiec zagrożeniu dla nich wszystkich. Reżyserami filmu są Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman, głosów postaciom użyczyli Shameik Moore, Liev Schreiber, Lily Tomlin, Mahershala Ali, Jake Johnson, Luna Lauren Velez i Hailee Steinfeld. Polska premiera filmu Spider-Man: Uniwersum nastąpi 25 grudnia

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.