Wiadomości: Przegląd Dnia - 13.07.18

Przegląd Dnia - 13.07.18

2018-07-14 10:10:58 - Redakcja - źródło: Różne

Projekty kilku specjalnych zabawek, jakie pojawią się na San Diego Comic-Con, przypuszczalne nowe easter eggi ze Strażników Galaktyki, Deadpool parodiujący piosenki Disney'a w Deadpool The Musial 2 - wszystko to i kilka innych klipów znajdziecie w dzisiejszym Przeglądzie.

* Firma Mattel przedstawiła projekt Hot Wheels Marvel Thanos Helicopter. Zabawka ta będzie znajdować się wewnątrz Cosmic Cube (Kosmicznej Kostki), co ma nawiązywać do komiksu Spidey Super Stories #39 z 1979 r., gdzie Szalony Tytan przemieszczał się za pomocą helikoptera.* Również firma Lego przygotowała coś specjalnego z okazji San Diego Comic-Con. Będzie to nowa minifigurka z serii Marvel Super Heroes przedstawiająca postać Deadpoola w stroju wąsatego szeryfa.


* Firma Mondo zaprezentowała różne wzory przypinek z bohaterami filmów Marvela. Przedstawiają postaci Thanosa, Nebuli, Rękawicy Nieskończoności, Okoye, Shuri i Killmongera. Te przedstawiające bohaterów filmu Black Panther zostały zaprojektowane przez grafika Matta Taylora. Wizerunek Nebuli stworzył Tom Whalen. Poniżej możecie zobaczyć kilka wzorów wspomnianych przypinek.Po więcej zdjęć odsyłamy TUTAJ

* Wśród produkcji, które w tym roku zostały nominowane do nagród Emmy, znalazły się aż cztery tytuły oparte na komiksach Marvela. Są nimi kolejno Jessica Jones, The Defenders, The Punisher oraz Legion. I tak kolejno seriale te zostały wyróżnione za: kompozycję muzyczną, oryginalną ścieżkę dźwiękową w czołówce, wybitną koordynację ekipy kaskaderskiej oraz  za wybitne zdjęcia w scenach z efektami specjalnymi. 70. gala wręczenia nagród Emmy odbędzie się 17 września.

* Użytkownik o nicku Second Son twierdzi, iż znalazł jeden z ostatnich ważnych ester eggów, jakie poukrywał w pierwszej części kinowej wersji Strażników Galaktyki twórca tego filmu reżyser James Gunn. Wspomniany użytkownik stworzył z tej okazji krótki filmik, w który sugeruje on, iż jedna z twarzy widocznych na ekranie należy do postaci znanej z komiksów jako Sentience of The Universe. To ona stworzyła z Galana z planety Taa Galactusa. * Powstał sequel Deadpool The Musical, będąca tym razem parodią wielu znanych piosenek Disney'a m.in. Drobnostka z filmu Vaiana: Skarb oceanu, czy Naprawdę chce z filmu Mała Syrenka. Dodatkowo w ponad 12-minutowym materiale pojawiło się gościnnie wiele znanych postaci z komiksów Marvela jak ekipy Avengers czy X-Men.
* Rysownik Brian Stelfreeze opowiada w nieco ponad 4-minutowym materiale wideo, o swojej pracy oraz początkach kariery.* Prowadzący program Marvel's The Pull List omawiają ich zdaniem najciekawsze komiksy, jakie w tym tygodniu wydał Marvel. Wśród nich są m.in. Amazing Spider-Man #1 i Darth Vader #18.


* C.B.Cebulski, Nick Lowe oraz Nick Spencer opowiadają o pierwszym numerze serii Amazing Spider-Man.
* W nowym odcinku Earth's Mightiest Show możemy zobaczyć, jak powstawały różne etapy tworzenia efektów specjalnych do filmu Ant-Man and The Wasp.* Aktorka Alfre Woodard wcielająca się w postać Mariah Dilard w serialu Luke Cage pojawiła się nowym odcinku podcastu This Week in Marvel.* Gwiazda serialu Jessica Jones, aktorka Krysten Ritter, podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami, które zamieściła na swoim koncie w serwisie Instagram. A to z okazji jej debiutu w roli reżyserki jednego z odcinków.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.