Avalon » Serie komiksowe » Guardians Team-Up » Guardians Team-Up #5

Guardians Team-Up #5

Zapowiedź

• Najgroźniejszy z możliwych zespołów utworzył się tuż pod nosem Avengers! Oto Zwięrzęta Mistrzów Zła!

• Rocket musi połączyć siły z Pet Avenger, by pokonać złoczyńców, których nikt inny nie może (lub po prostu nie chce), w tej wstrząsającej przygodzie! 

Streszczenie

[Uwaga: Poprzednie przygody Pet Avengers rozgrywały się w swoim własnym Wszechświecie, Earth-97161, zakładam więc, że akcja tego komiksu również rozgrywa się tam – przyp. S_O]

Na Knowhere Rocket zmuszony jest do monitorowania galaktyki w poszukiwaniu zagrożeń, gdy jednak postanawia umilić sobie czas rzadkim gatunkiem kosmicznego piwa, Cosmo konfiskuje trunek i znika. Wściekły, Szop wykorzystuje systemy statku, by odnaleźć psa i teleportuje się do niego, odkrywając go w połowie partii pokera między nim a Pet Avengers. Nim zdąży odzyskać swój napój, zebrani zostają zaatakowani przez Vulture'a Von Dooma – który zyskał nadzwierzęcy intelekt, przez lata będąc wystawiony na mroczne energie w Castle Doom – i jego własną grupę zwierzęcych łotrów. Zaskoczeni, Pet Avengers zostają pokonani i porwani, a gdy Rocket i Cosmo wracają do siebie, postanawiają ich odnaleźć – choć dla Raccoona liczy się jedynie nadal znajdujące się w posiadaniu Lockjawa piwo.

Odnajdują Pet Avengers w podziemiach Castle Doom, gdzie Vulture zamierza "wyssać" z nich resztki energii Infinity Gems, z którymi niegdyś weszli w kontakt, by stworzyć swoją własną Cosmic Cube. Rocket ma dosyć i strzela w kierunku sępa, trafiając jednak swój sześciopak. Kosmiczne piwo gwałtownie eksploduje, uwalniając Pet Avengers, którzy szybko radzą sobie z przeciwnikami i z pomocą Lockjawa zbiegają, zanim na miejscu zjawią się straże Doctora Dooma.

Po powstrzymaniu zagrożenia, jakim był powrót Grotta do tej rzeczywistości, zwierzaki wracają na Knowhere, gdzie rozpoczynają kolejną partyjkę pokera – a Lockjaw teleportuje na miejsce wystarczająco dużo ulubionego piwa Rocketa, by wystarczyło dla wszystkich.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Team-Up #5 Guardians Team-Up #5 Guardians Team-Up #5 Guardians Team-Up #5 Guardians Team-Up #5 Guardians Team-Up #5 Guardians Team-Up #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.